Nuo šiol turėtų būti lengviau

Keli ateinantys nėštumo mėnesiai jūsų partnerei turėtų būti lengviausi (iš dalies). Būsimą mamytę jau turėtų mažiau pykinti, hormonų „antplūdis“ jau turėtų būti atslūgęs ir nors po truputį ji pilnėja, yra tikrai patraukli. Kodėl jums nepasidžiaugus kartu ir neišnaudojus šios progos – papietaukite savo mėgstamame restorane, praleiskite savaitgalį kitokioje aplinkoje, kad ir viešbutyje, kuriame teikiamos masažo pasaugos ir siūlomos vandens procedūros nėščiosioms. Jeigu nuspręsite pasilepinti atostogomis užsienyje, būtinai pasitarkite su akušeriu.

Pagalvojus apie šeimos pagausėjią, jus gali apimti nerimas: kaip pavyks suderinti darbą ir šeimą, ar kūdikis nepakeis santykių su jūsų antrąja puse... Natūralu, kad tokių minčių kyla, tačiau neleiskite joms trukdyti.

Ar vaikelis sujudėjo?

Antro trimestro metu būsima mamytė ims justi kūdikio judesius. Būkite kantus ir tą patį galėsite pajusti ir jūs. Daugelis būsimų tėvelių bijodami pakenkti kūdikiui bijo stipriau uždėti ranką ant besilaukiančios savo moters pilvo. Bijoti tikrai nėra ko – švelniai, bet tvirtai priglauskite prie jo plaštaką. Na, o jei visiškai norite būti tikras, kad to nepadarysite per stipriai – leiskite būsimai mamytei pačiai priglausti ir nukreipti jūsų ranką ten, kur jaučiami kūdikėlio judesiai. 

Tiksliai negalima numatyti, kada vaikutis pradės taip stipriai spardytis, kad pajustumėte iš šalies. Bet pakankamai greitai tie maži spyriai, krustelėjimai ir net žagsėjimai taps akivaizdūs. Tai bus ženklas, kad tėvystė su visais sukrėtimais, siurprizais ir bemiegėmis naktimis lekia link jūsų pašėlusiu greičiu. 

Fotografuokite

Nors jūsų partnerė galbūt visai nenori įamžinti vis didėjančių savo matmenų, tikėtina, kad po kurio laiko ji nepaprastai brangins bet kokias nėštumo nuotraukas. Mąstant apie ateitį, tos nuotraukos bus puiki atminimo dovana jūsų vaikui.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas aptaclub.lt@danone.com