Kada, kas ir kaip turėtų lankyti

Draugai ir artimieji norės jus ir naujagimį aplankyti netrukus po gimdymo, bet jūs neturėtumėte jaustis spaudžiama kiekvieną kartą sutikti. Jaučiatės išvargusi po to, ką išgyvenote, ir jums reikia laiko ne tik pailsėti, bet ir sutvirtinti savo ryšius su kūdikiu ir partneriu. Lankytojų skaičiaus ribojimas padeda, todėl nebijokite atšaukti susitikimų paskutinę minutę, jeigu blogai jaučiatės arba tiesiog pasiilgote vienatvės. Žmonės dažniausiai supranta mandagų atsisakymą.

Jei pasiilgote svečių, nesistenkite būti vakaro šeimininkė, kaip būdavote iki tol, kol susilaukėte kūdikio. Jei reikės, svečiai turės palaukti, galiausiai patys susiras, kur padėti arbatos pakeliai. Kai svečiai išvargins, tiesiog duokite švelnių užuominų, kad esate pavargusi ir norite pailsėti. Jei kas nors pasisiūlys padėti bet kuriuo metu, nesikuklinkite, priimkite pasiūlymą. Suplauti indus, paruošti valgį, ištraukti skalbinius iš skalbyklės jums, turinčiai kūdikį, gali užtrukti dvigubai ilgiau, todėl pasinaudokite pagalba tiek, kiek galite. 

Kai jau galėsite išeiti su kūdikiu iš namų, drauge aplankysite kitus. Taip galėsite pati kontroliuoti savo laiką ir išeiti, kai būsite pasiruošusi.

 

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas aptaclub.lt@danone.com