Reguliarus fizinis krūvis stiprina imunitetą

Fizinis krūvis svarbus bet kokio amžiaus žmogui, todėl jau nuo vaikystės būtina skatinti mažylius judėti, geriausiai, gryname ore. Tyrimais patvirtinta, kad judėjimas skatina baltųjų kraujo kūnelių formavimąsi ir didina limfocitų, atsakingų už organizmo apsaugą nuo patogenų, aktyvumą. Yra daugybė linksmų žaidimų, skatinančių vaiką judėti, ypač, jeigu kartu juda ir kiti šeimos nariai. Bet koks fizinis aktyvumas yra naudingas ir stiprina vaiko imunitetą. Vienintelė sąlyga – reguliarumas. Bandykite suformuoti tokį vaiko įprotį.

Smagi veikla - puiki mankšta

Kasdienė mankšta itin naudinga tiek vaikų, tiek tėvų sveikatai! Štai keturios nesudėtingos ir smagios idėjos, kurias galite lengvai įtraukti į savo kasdienius planus: 

  1. Pasivaikščiojimai! Yra daugybė būdų, kaip pasivaikščiojimą padaryti smagesnį, pavyzdžiui, rinkti kankorėžius ar lapus, skinti gėles, stebėti vabzdžius ar žaisti klasikinį žaidimą „Aš matau“.

  2. Gaudynės! Šis linksmas žaidimas yra puikus bėgiojimo pratimas.

  3. Žaidimų aikštelė! Tai puiki vieta sportuoti! Vaikas gali laipioti, suptis ar čiuožinėti nuo čiuožyklos.

  4. Šokiai! Pasileiskite muziką ir pajudėkite drauge! Šokti ne tik linksma ir smagu, bet tuo pačiu klausydamiesi muzikos lavinate pažintinius įgudžius. Dviguba nauda!

Saugumo sumetimais, besimankštindami visada stebėkite vaiką.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas aptaclub.lt@danone.com