Naminiai gyvūnai ir jų nauda sveikatai

Naminis gyvūnas gali suteikti daug meilės ir ramybės – ne tik jums, bet ir jūsų vaikui. Labai tikėtina, kad jūsų vaikas ir naminis gyvūnas yra neišskiriami, todėl kai jūsų mažylis myluoja gyvūnėlį, tai ne vien tik meilumo apraiška, bet ir tam tikra nauda jo sveikatai.

Naminiai gyvūnai ir jūsų kūdikio imuninė sistema

Žinoma, kad naminiai gyvūnai ne tik sumažina stresą, bet ir padeda formuotis jūsų vaiko imuninei sistemai. Naminiai gyvūnai natūraliai turi arba atneša į namus mikroorganizmų, kurie „moko“ jūsų vaiko imuninę sistemą, į ką reaguoti, o į ką ne.

Neseniai atlikus tyrimą, kuriame buvo tiriamas vaikų ir naminių gyvūnų poveikis jų žarnyno mikrobiotos sudėčiai, gauti neįtikėtini rezultatai. Tyrėjai tyrė dvi vaikų grupes: tuos, kurie augo apsupti gyvūnų, ir tuos, kurie turėjo mažai kontaktų su gyvūnais arba išvis jų neturėjo. Rezultatai parodė, kad vaikai, kurie augo su gyvūnais, buvo mažiau linkę sirgti alergijomis.

Taigi, kitą kartą, kai jūsų mažylis myluos katę ar norės paglostyti mielą kaimynų šuniuką, leiskite jam tai daryti. Mažyliui ne tik bus smagu, bet ir kartu stiprės jo imunitetas! Tik įsitikinkite, kad tai saugu, ir mažyliui bendraujant su gyvūnu būkite šalia.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas aptaclub.lt@danone.com