Kokį kiekį reikalingų maistinių medžiagų galima gauti su pieno mišiniu?

Nuo vienerių iki trejų metų mažylio organizmas pasiekia pagrindinį vystymosi etapą. Šiuo metu ypač svarbu užtikrinti tinkamą reikalingų maistinių medžiagų kiekį. „Aptamil 3“ pieno mišinys yra papildytas būtinomis maistinėmis medžiagomis. 1 stiklinė „Aptamil 3“ pieno mišinio suteikia 51% rekomenduojamos vitamino D dienos normos, 48% rekomenduojamos kalcio dienos normos, 37% rekomenduojamo geležies kiekio ir 30% rekomenduojamos Omega-3 ir 6 paros dozės, jo sudėtyje taip pat yra kitų mažyliui būtinų vitaminų, maistinių medžiagų ir mineralų. 

Galima rinktis ir „Aptamil 3“  pieno gėrimą, kuris jau paruoštas vartoti, jį galima gerti tiek šiltą, tiek šaltą. Jei mažylis atsisako gerti pieno gėrimą, būkite išmintingi ir gaminkite patiekalus, į kuriuos dedama pieno mišinio: pusryčių košes, dribsnius, sveikuoliškus glotnučius bei kokteilius ir kt.

*Viena stiklinė yra viena pieno gėrimo porcija (230 ml).
**RPN - rekomenduojama paros norma. Šaltinis: 2016 m. birželio 23 d. LR sveikatos apsaugos ministro įsakymas Nr. V-836 “Dėl Rekomenduojamų paros maistinių medžiagų ir energijos normų tvirtinimo”.
***Paros norma apskaičiuota remiantis EFSA moksline nuomone dėl rekomenduojamo riebalų ir riebalų rūgščių suvartojimo. EFSA žurnalas 2010 m.; 8(3):1461.

 

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas aptaclub.lt@danone.com