Stipri imuninė sistema – mažiau galimybių alergijoms

Jei jūsų šeimoje sergama alergijomis, tikimybė, kad jūsų vaikas ilgainiui taip pat susirgs alergija, didėja. Vis dėlto, jūs galite veiksmingai nuo jos apsisaugoti kuo anksčiau pradėję stiprinti imuninę sistemą.

Alergija – tai per stipri imuninės sistemos reakcija į nekenksmingas medžiagas, kaip antai maisto medžiagas. Ji netinkamai sureaguoja į svetimkūnius ir klaidingai naikina juos kaip užkratą.

Rizika pasireikšti alergijoms yra neatsiejama nuo imuninės sistemos. Jei ji vystosi sveikai, ji moka atskirti tai, kas „pavojinga“ ir kas „nekenksminga“, ir tinkamai reaguoti. Ji aktyvina apsaugą nuo kenksmingų užkratų, nustato ir toleruoja iš tiesų nekenksmingus „alergijas išprovokuojančius elementus“.

Alergijos yra tiesiogiai susijusios su imunine sistema

 

Kaip galima apsisaugoti nuo alergijų? 

  • Mityba turi ypatingą reikšmę imuninei sistemai. Maitinimas motinos pienu – geriausia apsauga, nes motinos piene natūraliai mažai alergenų ir daug antikūnių. 

  • Imuninė sistema treniruojasi ir mokosi susidurdama su iššūkiais, kaip antai šalčiu, nedideliais nešvarumais ir ankstyvu kontaktu su kitais vaikais. Todėl tėvai visada gali ir turi pasirūpinti, kad jų vaikai patirtų įvairios aplinkos įtakas – tėvai turi leisti vaikams atrasti pasaulį.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas aptaclub.lt@danone.com