Patentuoti prebiotikai GOS/FOS (9:1)

Prebiotikų atradimas buvo didelis žingsnis į priekį tiriant motinos pieną. Šiandien aukštos kokybės pieno mišiniai kūdikiams ir pradėjusiems vaikščioti mažyliams yra neįsivaizduojami be prebiotikų. 

Prebiotikų atradimas buvo esminis įvykis. Nuo 2003-iųjų mūsų kūdikiams skirtų mišinių sudėtyje yra patentuoto galaktooligosacharidų ir fruktooligosacharidų junginio, sukurto Nutricia tyrimų metu.

Prebiotikų atradimas motinos piene

Tyrimai parodė, jog kūdikio maitinamo motinos pienu žarnyno floroje dominuoja bifidobakterijos ir laktobakterijos. Vien bifidobakterijos sudaro apie 80 proc. visų bakterijų. Jos palaiko rūgščią žarnyno terpę ir apsaugo nuo ligų sukėlėjų.

Mikrobiotos svarba

Mikrobiota (žarnyno flora) – svarbi apsauga nuo ligų sukėlėjų. Jos pagrindą sudaro įvairios „gerosios“ bakterijos, pavyzdžiui, laktobakterijos ir bifidobakterijos, kurių daugiausiai esama gaubtinėje žarnoje. Jos stabdo ligas sukeliančių mikrobų dauginimąsi. Prebiotikai aprūpina šias „gerąsias“ žarnyno bakterijas maistinėmis medžiagomis.

Apsauginis kūdikio žarnyno barjeras 

Mūsų mokslininkai ištyrė, jog motinos piene esama specialios angliavandenių grupės (prebiotikų oligosacharidų), aprūpinančios žindomo kūdikio mikrobiotą vertingomis maistinėmis medžiagomis, kurios reikalindos bifidobakterijoms vystytis kūdikio žarnyne.

Oligosacharidai sudaro beveik 8 proc. kietųjų motinos pieno komponentų. Jie maitina „gerąsias“ žarnyno bakterijas ir skatina bifidobakterijų ir laktobakterijų dauginimąsi. Tokiu būdu jie palaiko apsauginį žarnyno barjerą ir stiprina žindomų kūdikių imuninę sistemą.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt