Mamytės patirtis keičiant ankstesnį Aptamil 2 pieno mišinį į patobulintą Aptamil 2

“Prie naujojo mišinuko pripratome greitai. Vieną dieną bandžiau duoti senojo, nes turėjau jo likučių, o tuomet pradėjau naująjį „Aptamil 2“. Šis mišinukas puikiai tiko ir patiko sūnui. Jis valgus ir geria mišinuką keturis kartus per dieną po 200 ml. Aišku, mano sūnus yra vyresnis, jam 11 mėnesių. Buvau sunerimusi, kai, pradėjus valgyti naująjį mišinuką, sūnaus viduriukai palaisvėjo. Tačiau tuo pačiu metu jis pradėjo skanauti jogurtą ir varškytę, todėl toks pokytis galėjo įvykti ir dėl šių maisto produktų.

Ruošdama mišinuką visada patikrinu vandenį, ar jis ne per karštas. Pavyzdžiui, jeigu galiu ramiai buteliuką išlaikyti rankoje, vadinasi jis yra tinkamos temperatūros. Visada paragauju maistą, kurį duodu vaikui. Todėl paragavau ir naująjį mišinuką, jo skonis man patiko.

Pastebėjau, kad naujasis mišinukas geriau tirpsta ir mažiau putoja, nors mano sūnelis puikiai gėrė ir anksčiau vartotą mišinuką, kurį paruošus susidarydavo daugiau putų. Mišinukas, kurį vartojome anksčiau, turbūt ne taip gerai ištirpdavo, nes kelis kartus yra tekę pastebėti likusius gumuliukus, o naujasis „Aptamil 2“ tirpsta puikiai. Naujojo mišinuko kvapas yra aštresnis, bet sūnui patinka, mano mažylis labai skaniai jį suvalgo ir būna patenkintas.”

Julija Skorochodova (38), sūnus Nikita (11 mėn.).

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt