Mamos patirtis pereinant prie patobulinto Aptamil 2

Dukrytė, paragavusi naujojo mišinuko, susiraukė, turbūt ji pajuto kitokį skonį, tačiau šiek tiek pasimuisčiusi suvalgė jai įprastą kiekį. Galbūt mergaitės skonį vertina išrankiau (juokiasi). Mano dukrytė yra mažutė, smulkutė, todėl pagal amžių (jai yra 11 mėn.) nesuvalgo jai priklausančio kiekio. Ir mišinuko, kurį valgė anksčiau, ir naujojo „Aptamil 2“ ji išgeria apie 100-150 ml. Mišinuką dukrelė skanauja prieš naktį ir paryčiais, dieną – tik vandenuką ar sultis. Pabandau pasiūlyti mišinuko ir dienos metu, tačiau ji tik suka galvą – nebenori.

Mano dukrytė ragauja gana atsargiai. Aš taip pat paragauju viską, ką duodu vaikui, patikrinu, ar paruoštas mišinukas yra tinkamos temperatūros. Naująjį „Aptamil 2“ irgi paragavau, skonis man patiko. Aišku jis šiek tiek kitoks.

Mišinukas, kurį dukrytė gerdavo anksčiau, ištirpdavo lengviau. Tikriausi dėl to, kad jo milteliai buvo kiek smulkesni.

Pradėdama duoti dukrai naująjį „Aptamil 2“ skaičiau apie šio mišinuko pasikeitimus, o vyras išsamiai domėjosi įvairia informacija ir nusprendė, kad naujasis „Aptamil 2“ yra geresnis nei ankstesnis produktas. Buvo klausimas ir apie pasikeitusią dėžutę.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt