Mamos patirtis pereinant prie patobulinto Aptamil 2

Sūnui naujos formulės „Aptamil 2“ mišinukas iškart patiko. Pabandžiau duoti mažyliui jo didžiausią normą: prieš naktį sūnelis kuo skaniausiai išgėrė 210 ml ir miegojo iki 8 val. ryto. Tai buvo neįtikėtina! Anksčiau vartotą mišinuką sūnus valgydavo tris kartus, o naujos formulės „Aptamil 2“ duodu du kartus – ryte ir vakare, nes dienos metu jau duodu papildomo maisto. Jam naujasis mišinukas tikrai labai skanus ir mažylis noriai jį valgo.

Pradėjus maitinti naujuoju mišinuku pokyčių susijusių su virškinimu nepastebėjau. Galbūt dėl to, kad laikiausi rekomendacijų kaip tinkamai pereiti nuo ankstesnio mišinio prie naujojo.

Naująjį mišinuką gaminu taip, kaip ir anksčiau: į atvėsintą vandenį įberiu reikiamą kiekį mišinuko ir suplaku jį vertikaliai. Paruošto mišinio temperatūrą dar kartą patikrinu priglausdama jį prie lūpų. Man pasirodė, kad naujasis mišinukas geriau tirpsta ir mažiau putoja.

„Aptamil 2“ formulė keitėsi. Dabar jame yra motinos pieno oligosacharido - HMO 3’GL.

Patiko ir mišinuko kvapas, kuris dabar yra intensyvesnis bei kvepia skaniau. Kai pirmą kartą atsidariau pakuotę ir pauosčiau, kvapas priminė kavai balinti skirtus pieno miltelius. Norėjosi paragauti, todėl paragavau ir man patiko.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt