Kodėl motinos pieno oligosacharidai yra tokie svarbūs kūdikio vystymuisi?

Motinos pienas yra maistinių medžiagų kompleksas, kurio sudėtyje yra daug biologiškai aktyvių junginių, kurie veikdami visi kartu padeda kūdikiui geriau vystytis ir augti. Motinos pieno oligosacharidai (HMO) yra vieni tokių junginių. Jie veikdami kartu per žarnyną  padeda formuoti sveiką kūdikio imuninę sistemą (žarnyne aptinkama 70–80 % imuninių ląstelių).

Kas yra motinos pieno oligosacharidai (HMO)?

Motinos pieno oligosacharidai yra motinos piene natūraliai esančių angliavandenių molekulės. Tai trečia pagal dydį kietoji sudedamoji motinos pieno dalis po laktozės ir lipidų. Motinos piene yra apie 200 žinomų motinos pieno oligosacharidų struktūrų, kurios veikdamos kartu per žarnyną padeda formuoti sveiką kūdikio imuninę sistemą. O viename motinos pieno litre yra 12–15 g motinos pieno oligosacharidų.

Kas bendro tarp „Aptamil Pronutra Advance“ ir motinos piene randamų oligosacharidų?

„Aptamil Pronutra Advance“ tolesnio maitinimo mišinys buvo sukurtas remiantis motinos pieno moksliniais tyrimais, kuriuos vykdome jau 40 metų. Mokslininkai tiria kaip motinos pienas padeda kūdikiui vystytis ir tenkina jo mitybos poreikius. „Aptamil Pronutra Advance“ mišinio sudėtyje yra motinos pieno oligosacharidas 3’-galaktosilaktozė (3’-GL), kuri natūraliai yra randama motinos piene. Daugiau kaip 100 oligosacharidų (3’-GL ir GOS / FOS), esančių šiame mišinyje savo kiekiu, tankiu ir funkcionalumu primena motinos piene esančius oligosacharidus. Viename litre mišinio yra 53–66 % oligosacharidų kiekio esančio motinos piene.

Kuo naudingas „Aptamil Pronutra Advance“ mišinys?

Oligosacharidų struktūros „Aptamil Pronutra Advance“  mišinyje turi prebiotinį poveikį. Prebiotinio poveikio privalumai panašūs į privalumus gaunamus, kai kūdikis maitinami motinos pienu. Sudėtyje taip pat yra svarbių vitaminų C ir D, todėl šis mišinys padeda palaikyti sveiką imuninę sistemą.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt