Patobulintas Aptamil® AR

Netrukus Aptamil® AR pieno mišinys bus patobulintas patentuota formule ir šiuolaikišku pakuotės dizainu

 


Kas keičiasi?

 

Pieno mišinys Aptamil® AR – tai patobulintas mūsų naujos kartos mišinys. Šis mišinys sukurtas panaudojant mūsų unikalų procesą. Aptamil® AR – tai specialios medicininės paskirties maisto produktas, skirtas mažinti maisto atpylimo atvejus. Jis vartojamas tik gydytojui rekomendavus. Aptamil® AR sudėtyje dabar yra mūsų unikalaus ir patentuoto galaktooligosacharidų ir fruktooligosacharidų (GOS/FOS) skaidulų junginio bei postbiotikų. GOS/FOS – tai mūsų patentuotas skaidulų junginys, kuris užtikrina palankią aplinką formuotis sveikai žarnyno mikroflorai. Aptamil® AR sudėtyje yra natūralaus tirštiklio – saldžiųjų ceratonijų dervos, padidinančios mišinio klampumą, kad maistas liktų skrandyje ir nekiltų stemple aukštyn. Šiame mišinyje taip pat pakeistas polinesočiųjų riebalų rūgščių (LCP) bei vitaminų ir mineralų kiekis, kaip reikalaujama naujausiuose teisės aktuose.

Dabar atnaujintoje ir šiuolaikiškoje pakuotėje.


Kada?

Mūsų naujos kartos pieno mišinys Aptamil® AR parduotuvėse palaipsniui atsiras nuo lapkričio mėnesio.

 

 Mūsų patentuotas naujos kartos pieno mišinys – Aptamil® AR

“NUTRICIA” jau 40 metų vykdo klinikinius tyrimus kūdikių mitybos srityje. Mūsų  komanda, kurią sudaro daugiau nei 400 mokslininkų ir ekspertų, sukūrė Aptamil® AR, skirtą patenkinti jūsų kūdikio mitybos poreikius. Aptamil® AR – tai specialios medicininės paskirties maisto produktas atpylinėjantiems kūdikiams.  Mišinys vartojamas pagal gydytojo nurodymus. Aptamil® AR sudėtyje yra natūralaus tirštiklio – saldžiųjų ceratonijų dervos. Yra įrodyta, kad tirštesnis maistas yra rečiau atpilamas. Saldžiųjų ceratonijų derva yra natūralus tirštiklis. Natūralios saldžiųjų ceratonijų dervos skaidulos sutirština maistą, absorbuodamos vandenį ir užtikrina, kad maistas liktų skrandyje.

 

 

Tai labai svarbu siekiant sumažinti atpylimo atvejus. Naujame Aptamil® AR mišinyje taip pat pakeistas polinesočiųjų riebalų rūgščių (LCP) kiekis bei vitaminų ir mineralų sudėtis, kaip reikalaujama naujausiuose teisės aktuose. Taip pat Aptamil® AR naujojoje sudėtyje yra mūsų unikalaus ir patentuoto galaktooligosacharidų ir fruktooligosacharidų (GOS/FOS) skaidulų junginio, sukurto taikant mūsų unikalų procesą.

 

 

GOS yra galakto-olisacharidai, FOS yra fruktooligosacharidai. Tai nesuvirškinami angliavandeniai, kurie gali skatinti žarnyne esančių bakterijų augimą. GOS/FOS – tai mūsų patentuotas skaidulų junginys, kuris užtikrina palankią aplinką formuotis sveikai žarnyno mikroflorai. Aptamil® AR sudėtyje taip pat yra papildomų maistinių medžiagų, pavyzdžiui, ilgos grandinės polinesočiųjų riebalų rūgščių (LCP) Omega 3 ir Omega 6 bei nukleotidų. Pasikonsultuokite su gydytoju, jei jūsų kūdikis atpylinėja maistą.

 Pakeitėme savo pakuočių dizainą į naują ir modernų!

Žvilgtelėkite norėdami sužinoti, ko derėtų ieškoti parduotuvių lentynose!

 

 

 


Mišinio paruošimas

Svarbu tiksliai laikytis mišinio paruošimo ir dozavimo instrukcijos. Mišinį ruoškite šviežiai, sumaitinkite iš karto, nevartokite likučių. Nešildykite mišinio mikrobangų krosnelėje.

pagatavosana1

Nusiplaukite rankas. Mišinio ruošimui naudokite tik švarius arba sterilizuotus indus.

pagatavosana2

Užvirinkite geriamą vandenį ir ataušinkite iki 40°C. Į buteliuką įpilkite lentelėje nurodytą vandens kiekį.

pagatavosana3

Mišinį dozuokite šaukšteliu, esančiu dėžutėje. Kaupą nubraukite švariu peiliu.

pagatavosana4

Į vandenį įberkite nurodytą skaičių dozavimo šaukštelių.

pagatavosana5

Buteliuką užsukite, horizontaliai plakite 10 sekundžių, tada paverskite vertikaliai ir plakite dar 10 sekundžių arba tol kol milteliai pilnai ištirps. Kad mišinys sutirštėtų, palikite jį ramiai pastovėti 3-5 minutes

pagatavosana6

Patikrinkite temperatūrą (turėtų būti 37°C). Laikymo sąlygos: skardinę uždarykite ir laikykite sausoje vietoje (nuo 5 iki 25°C). Atidarytą  suvartokite per 4 savaites. Supakuota naudojant apsaugines dujas.

 Kaip pradėti vartoti patentuotą naujos kartos pieno mišinį?

Būkite tikri, kad galite saugiai pereiti prie naujojo pieno mišinio. Pereinant prie naujų mišinių kai kuriems kūdikiams reikia daugiau laiko prisitaikyti, nes gali šiek tiek pasikeisti virškinimas, tačiau tai turėtų pasireikšti minimaliai ir laikinai. Naujojo mišinio sudėtis yra patentuota mūsų sudedamųjų dalių derinio ir unikalaus naujo proceso kombinacija. Mes parengėme paprastą maitinimo režimą, kuris padės Jums pereiti prie naujojo mišinio. Patariame palaipsniškai po vieną maitinimą per dieną įprastai vartojamą mišinį keisti naujuoju Aptamil® AR – geriausiai tai pradėti daryti dienos metu. Jūsų gydytojas gali patarti kitą perėjimo būdą ir laiką Jūsų kūdikiui. Kai kuriems kūdikiams gali reikėti daugiau laiko, kad prisitaikyti prie naujojo mišinio. Tai gali užtrukti iki savaitės. Prieš pradėdami vartoti pieno mišinį visada pasitarkite su savo gydytoju.

 

Rekomenduojamas maitinimų režimas*

 

Maitinimas

1.

2.

3.

4.

5.

1 diena

2 diena

3 diena

4 diena

5 diena

įprastas pieno mišinys

naujas pieno mišinys

*pagal įprastą kūdikio iki 3 mėn. amžiaus maitinimo režimą.Mūsų produktai

Aptamil® AR, 400 g

Atpylinėjantiems kūdikiams. Specialios medicininės paskirties maisto produktas, nuo gimimo. Aptamil® AR netinka neišnešiotiems naujagimiams. Saldžioji ceratonija (LBG) yra natūralus tirštiklis. Augalinės skaidulinės medžiagos sugeria vandenį ir sutirština maistą, todėl sumažėja atpylinėjimo dažnumas.

 

 

 

 


Klauskite mūsų

880006262
info@aptaclub.lt