Maitinimas

Maitinimas

Jūsų kūdikiui reikia geležies

Maždaug nuo 4-6 mėnesių jūsų kūdikio geležies atsargos ima sekti. Motinos pieno šiuo etapu pradeda nebepakakti jo mitybos poreikiams patenkinti, todėl jums reikia pasirūpinti, kad kūdikis gautų pakankamai geležies ir medžiagų iš maisto, kuriuo primaitinate.

Geležis yra būtinas elementas hemoglobino (raudonųjų kraujo kūnelių, nešančių deguonį) gamybai. Per mažas jos kiekis gali sukelti anemiją, pasireiškiančią nuovargiu, energijos stoka. Bėda ta, kad jūsų kūdikiui šiuo laikotarpiu nelengva suvalgyti daug maisto, turinčio geležies – raudonos mėsos, vištienos ar žuvies. Primaitinimui skirtas tolesnio maitinimo mišinys Aptamil 2 yra puikus geležies šaltinis, užtikrinantis, kad kūdikis gaus trūkstamą šio svarbaus mineralo dienos normą. 570 gramų Aptamil 2 turi beveik visą kūdikiui reikalingą geležies dienos normą. 

Polinesočiosios riebalų rūgštys (LCP)

LCP yra specialios riebalų rūgštys, randamos motinos piene. Jos nepaprastai svarbios kūdikio smegenims, akims ir nervų sistemai. Tyrimai taip pat rodo, kad kūdikio smegenų vystymuisi šių rūgščių reikia bent iki 2 metų. 6 mėnesių kūdikio organizmas pats turėtų pakankamai pagaminti riebiųjų rūgščių ir dar gauti jų iš papildomo maisto: kiaušinių, raudonos mėsos ir riebios žuvies, taip pat ir iš mamos pieno. Ypač svarbios optimaliam jūsų kūdikio augimui ir vystymuisi yra AR (arachidono rūgštis) ir DHR(dekozaheksaeno rūgštis).

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt