Naujienos
< ATGAL

Vilniuje aptiktus neteisėtai prekės ženklu „Aptamil“ paženklintus...

Informacija apie Vilniuje aptiktus neteisėtai prekės ženklu „Aptamil“ paženklintus pieno mišinius kūdikiams

„Aptamil“ produktų platintoja Baltijos šalyse „Nutricia“ sveikina ir vertina Lietuvos policijos darbą ir visus iki šiol atliktus veiksmus dėl neteisėtai prekės ženklu „Aptamil“ paženklintų pieno mišinių, aptiktų Vilniuje. „Nutricia“ aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos policija ir valdžios institucijomis, tiriančiomis šį galimą „Aptamil Kindermilch“, 1+ 2+, 600g, įpakuotą sidabro spalvos maišelyje kartoninėje dėžutėje, suklastojimo atvejį. „Nutricia“ nepardavinėja Vilniuje aptiktų produktų pakuočių Baltijos šalių rinkoje ir jos nėra paženklintos vietos kalbomis (ant pakuočių nėra ženklinimo latvių, lietuvių ar estų kalbomis).

Policijos atstovai patvirtino, kad produktai buvo aptikti ir konfiskuoti dar prieš jiems patenkant į rinką.

„Nutricia“ atstovas, generalinis direktorius Baltijos šalims Bas Vermorken, akcentuoja, kad maisto kokybė ir saugumas yra bendrovės prioritetai, ir ragina klientus pirkti „Aptamil“ produktus tik oficialiose mažmeninės prekybos parduotuvėse. Originalios „Aptamil“ produktų pakuotės yra paženklintos etiketėmis latvių, lietuvių ir estų kalbomis.

„Norėtume dar kartą patikinti tėvus, kad šiuo metu Baltijos šalių parduotuvėse parduodami „Aptamil“ produktai yra saugūs ir tėvai gali nesijaudindami įsigyti „Aptamil“ produktų iš oficialių Baltijos šalių mažmenininkų („Maxima“, „Rimi“, „Iki“, „Norfa“ ir kt.) be jokios rizikos,“ pažymi „Nutricia“ atstovas Bas Vermorken.

Iškilus bet kokiems klausimams dėl mūsų produktų, tėvai turėtų susisiekti su mumis klientų aptarnavimo linija, tel.: 880006262, arba per mūsų svetainę: www.aptaclub.lt

Asmuo žiniasklaidos kontaktams: Margarita Čėglytė, +370 6410 4190, margarita.ceglyte@danone.com

Bas Vermorken

Generalinis direktorius Baltijos šalims ir Suomijai

„Nutricia SIA“

Originalus tekstas čia

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt