Maitinimas iš buteliuko ligoninėje

Ne visuose gimdymo skyriuose galima gauti pieno mišinukų arba maitinimo priemonių. Jei planuojate savo mažylį maitinti mišinukais arba naudoti ištrauktą pieną, svarbu iš anksto susižinoti, ar jums reikia iš namų atsivežti savo priemonių.

Jei savo mažylį ketinate maitinti mišinukais ir jūsų ligoninė gimdyvėms tokių mišinukų parūpina, paklauskite personalo, ar siūlomi pieno mišiniai yra tokios pačios rūšies kaip ir tie, kuriuos planuojate naudoti namuose. Jei jie nėra tos pačios rūšies, nepamirškite į ligoninę pasiimti savo pasirinktos firmos mišinuko.

Maitinimas mišinukais: pirmojo maistelio ruošimas

Kai kuriose ligoninėse (ne visose) gimdyvėms parodoma, kaip tinkamai paruošti buteliuką kūdikiui maitinti. Tai puiki proga užduoti rūpimus klausimus, kad galėtumėte jaustis užtikrinčiau namuose, atėjus laikui sterilizuoti buteliukus ir ruošti mišinukus.

Kaip pasirinkti kūdikiui tinkamiausią čiulptuką

Negalvokite, kad tas pats čiulpukas tiks visiems vaikams. Kiekvienas kūdikis yra unikalus, todėl jums gali tekti išmėginti daugybę maitinimo buteliukų ir čiulptukų, kol rasite labiausiai patinkančius savo mažyliui.

Daugelis rinkoje siūlomų čiulptukų yra pagaminti iš silikono, tačiau kai kuriems kūdikiams gali būti nepatogu juos žįsti. Tokie čiulptukai paprastai būna mažiau elastingi ir neprimena spenelio. Jūsų mažylis galbūt mieliau žįs minkštesnius rusvus čiulptukus arba kitokios formos, pvz., ortodontinius čiulptukus.

Augančio kūdikio poreikiai nuolat keičiasi, todėl nepamirškite, kad ankstyvaisiais mėnesiais gali prireikti pakeisti buteliukus arba čiulptukus, kad jūsų mažylis maitinimo metu jaustųsi patogiai.

Jei savo kūdikį maitinate iš buteliuko ligoninėje, personalas jums gali parūpinti vienkartinių čiulptukų. Jei pastebėsite, kad jūsų mažyliui jie patinka, įsidėmėkite jų formą ir modelį, kad galėtumėte naudoti ką nors panašaus namuose. Taip pat galite pasiteirauti savo gydytojo, koks čiulptukas būtų tinkamiausias jūsų vaikeliui.

Kas toliau?

Įtraukite šiuos daiktus į savo pirkinių sąrašą:

  • silikoniniai arba ortodontiniai čiulptukai;

  • maži buteliukai (120 ml / 4 oz) (galite rinktis su plačiu kakleliu, nes tokius buteliukus bus lengviau pripildyti);

  • pasirinktas pieno mišinukas, jei kūdikį maitinate mišinukais.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas aptaclub.lt@danone.com