Brigita Ercė pasakoja apie savo patirtį, kaip jos dukrytė pradėjo vartoti „Aptamil 2“ be pridėtinio palmių aliejaus

„Nuo tada, kai mūsų racione atsirado mišinukas, mūsų pasirinkimas buvo „Aptamil 2“. Labai džiaugiuosi, kad gamintojas nuolat ieško būdų tobulinti mišinuko sudėtį ir gerinti kokybę. Žinoma, dėl pieno mišinuko pasirinkimo mes tarėmės su savo šeimos gydytoja, tad jei ir jūs planuojate pradėti vartoti mišinuką, jums taip pat rekomenduoju pasitarti su specialistu.

Iš esmės mūsų žindymo kelionė buvo nelengva ir su daug iššūkių, kurie atsirado dėl komplikacijos po gimdymo. Kreipiausi į žindymo konsultantes, tačiau situacija negerėjo ir gydytoja rekomendavo į dukrytės maitinimą įtraukti ir mišinuką.

Mūsų mišinukas buvo „Aptamil 2“, jis mums tiko ir patiko, tad atnaujinta formulė nesukėlė jokių problemų. Jau kurį laiką naudojame mišinuką be pridėtinio palmių aliejaus ir džiaugiuosi, jog mūsų pradžia buvo ir yra sklandi. Naują mišinuką siūliau po truputį, kad įsitikinčiau, ar jis mums tikrai tinka ir dukrytė neatpilinėja, neatsiranda pilvuko pūtimo ir nepasikeičia tuštinimasis. Matau, jog perėjimas prie atnaujintos formulės pavyko sklandžiai ir viskas yra puiku“.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt