„Aptamil“® 2, 3, 4 – Nr. 1 Lietuvos sveikatos priežiūros specialistų rekomenduojamas prekės ženklas!*

Motinos pienas yra vienas iš didžiausių gamtos stebuklų, nes jis suteikia viską, ko reikia visaverčiam kūdikio augimui ir vystymuisi. Remiantis daugiau nei 50 metų motinos pieno ir jame esančių komponentų tyrimų duomenimis,  mes ir toliau skatiname kokybišką mitybą ankstyvaisiais gyvenimo etapais. Didžiuojamės galėdami pasidalyti „KANTAR“, vienos iš pasaulyje pirmaujančių rinkos tyrimų įmonių, 2021 m. apklausos, kurioje dalyvavo 100 sveikatos priežiūros specialistų iš Lietuvos, rezultatais: „Aptamil“® 2, 3 ir 4 buvo pripažinti Nr. 1 rekomenduojamu prekės ženklu!

„NUTRICIA“ yra sukaupusi daugiau nei 120 metų patirties kūdikių mitybos produktų gamybos srityje. Mūsų komanda, kurią sudaro per 500 mokslininkų ir specialistų, pažangius motinos pieno tyrimus atlieka daugiau nei 50 metų. Mes stengiamės atskleisti motinos pieno sudėties paslaptis, nes motinos pienas yra geriausiai kūdikio imuninę sistemą stiprinanti mityba. Pasitelkdami visas savo sukauptas žinias sukūrėme pieno mišinius „Aptamil“® 2, 3 ir 4, padedančius kūdikio imuninei sistemai** ir vystymuisi*** bei atitinkančius kūdikio mitybos poreikius visuose vystymosi etapuose.

Motinos pieno ir kūdikio poreikių įkvėpti bei pasitelkiant 50 metų tyrimus,   sukūrėme pieno mišinius „Aptamil“® 2, 3 ir 4, kuriuose yra patentuotas GOS/FOS mišinys, motinos pieno oligosacharidų 3'GL ▼, vitaminų C ir D ** bei Omega-3*** ir 6. Dabar „Aptamil“® 2, 3 ir 4 sudėtyje nėra pridėtinio palmių aliejaus.

Motinos pienas yra geriausias maistas jūsų kūdikiui. Jame yra visų reikiamų maisto medžiagų. Prieš naudodami šį produktą pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu.

▼3'GL išgaunami unikalaus proceso metu.
*Sveikatos priežiūros specialistų apklausa Lietuvoje, 2021 m., KANTAR, N = 100.
**Vitaminai C ir D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas naudingi Jūsų gerai savijautai.
***Omega-3 (ALA) padeda normaliam vaikų augimui ir vystymuisi.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas aptaclub.lt@danone.com