Nuo 2022 m. balandžio mėn. „Aptamil Prosyneo HA 2“ nebebus parduodamas ir palaipsniui išnyks iš parduotuvių lentynų.

Kodėl tai vyksta?

Esame įmonė, kuri visada nori savo produktuose atspindėti naujausią mokslo ir teisinę informaciją. Remiantis naujausiomis tarptautinėmis mokslinėmis rekomendacijomis, nėra įrodymų, patvirtinančių, kad konkretus mišinys ar sudedamoji dalis gali veiksmingai sumažinti alergijos karvės pienui riziką. Remiantis šiomis naujausiomis mokslinėmis įžvalgomis, ES teisės aktuose, reglamentuojančiuose kūdikių mišinius, buvo įvesta nauja reguliavimo sistema, kuri reglamentuoja teiginius esančius ant visų pradinio ir tolesnio kūdikių matinimo mišinių pakuočių, įskaitant ir teiginius apie alergijos karvės pienui rizikos mažinimą ant sveikiems kūdikiams skirtų mišinių pakuočių. Todėl priėmėme spredimą nebetiekti „Aptamil Prosyneo HA 2“, nes manome, kad šis produktas nebeatlieka konkretaus vaidmens mūsų „Aptamil“ produktų asortimente. Vis dar turime platų „Aptamil“ mišinių asortimentą, iš kurio galite išsirinkti produktą, kuris geriausiai atitiktų jūsų ir jūsų mažylio poreikius. Užtikriname, kad produkto saugumas yra moksliškai įrodytas ir patvirtintas sveikatos priežiūros institucijų. „Aptamil Prosyneo HA 2“ yra visiškai saugus vartoti. Galite ir toliau tęsti kūdikio maitinimą šiuo mišiniu tol, kol šis produktas bus rinkoje.

Kokį pieno mišinį galima naudoti vietoj jo?

Nėra vieno visiems tinkamo sprendimo varianto. Kreipkitės į savo sveikatos priežiūros specialistą, kuris patars, kaip maitinti kūdikį, įskaitant ir tai, koks būtų tinkamas alternatyvus pieno mišinys, kurį galėtumėte naudoti savo kūdikiui.

 

Kaip pereiti prie kito pieno mišinio?

Keičiant pieno mišinį rekomenduojame palaipsniui pereiti prie naujo pieno mišinio, pridedant po 1 buteliuką per dieną, kad per 6–8 dienas kūdikis visiškai pereitų prie naujo pieno mišinio. TTai gali suteikti sklandesnį perėjimą ir didesnę toleranciją, tačiau kiekvienam kūdiniui tai skiriasi. Jei kyla kokių nors abejonių, pasitarkite apie tai su savo sveikatos priežiūros specialistu.

Visą mūsų produktų liniją galite rasti čia:

produkti

Sveikiems vaikams

produkti

Alergijos profilaktikai

produkti

Kūdikiams patiriantiems pilvo dieglius ir vidurių užkietėjimą

produkti

Laktozės netoleruojantiems kūdikiams

produkti

Neišnešiotiems ir mažo svorio naujagimiams ir kūdikiams

produkti

Atpylinėjantiems kūdikiams

Svarbios nuorodos!

Geriausias maistas kūdikiui yra motinos pienas. 

Užduokite savo klausimą!

Mūsų ekspertai yra pasirengę padėti ir atsakyti į jūsų klausimus.

880006262