Kas keičiasi?

Netrukus „Aptamil® PEPTI“ pieno mišinys bus atnaujintos sudėties ir turės naują pavadinimą – „Aptamil® Pepti SYNEO™“. „Aptamil Pepti SYNEO™“ maistinėmis savybėmis yra panašus į „Aptamil® PEPTI“ pieno mišinį, o didžiausias skirtumas – papildymas „SYNEO™“ kompleksu.

Kartu su mūsų atsidavusia komanda, kurią sudaro daugiau nei 500 mokslininkų ir ekspertų, mes jau 40 metų atliekame klinikinius tyrimus ir esame sukaupę daugiau nei 120 metų patirtį kūdikių ir mažų vaikų mitybos srityje. Tyrimai mums leido sukurti „Aptamil® Pepti SYNEO™“. Tai vienintelis pieno mišinys, jungiantis „SYNEO™“ kompleksą ir labai hidrolizuotus baltymus, skirtas mitybos reguliavimui esant alergijai karvės pieno baltymams kūdikiams nuo gimimo.

Alergija - per stipri imuninės sistemos reakcija į maiste ar aplinkoje esančias medžiagas. Alergija karvės pienui – viena iš dažniausiai kūdikiams pasitaikančių alergijų, ji apima imuninę reakciją į piene esantį baltymą. Karvės pienui alergiški kūdikiai gali turėti pakitusią žarnyno mikrobiotos sudėtį arba disbiozę.

 

Kas yra „SYNEO™“?

„Aptamil® Pepti SYNEO™“ sudėtyje yra „SYNEO™“ – patentuotas, klinikiniais tyrimais patvirtintas kompleksas, kurį sudaro:

 • GOS/FOS: patentuotų galaktooligosacharidų ir fruktooligosacharidų junginys – maistas kūdikių žarnyno gerosioms bakterijoms.

 • Bifidobacterium breve - bakterija, kuri natūraliai randama žindomų kūdikių žarnyne1,2.

1. Matsuki T, et al. Appl Environ Microbiol. 1999;65(10):4506–4512
2. Mikami K, et al. Pharmaceuticals. 2012;5(6):629–642.

Kada šie pokyčiai įvyks?

„Aptamil® Pepti SYNEO™“ visų didžiųjų parduotuvių ir vaistinių lentynose pasirodys nuo 2022 m. balandžio mėn. ir palaipsniui pakeis „Aptamil® PEPTI“ pieno mišinių pakuotes.

 

Ar pereiti prie atnaujinto pieno mišinio saugu?

Galite nesibaimindami keisti į pieno mišinį „Aptamil® Pepti SYNEO™“.

Rekomenduojame pieno mišinį keisti palaipsniui, pridedant po 1 buteliuką per dieną – taip kūdikis pradės pilnai vartoti „Aptamil® Pepti SYNEO™“ po 6–8 dienų. Toks perėjimo būdas kūdikiui gali palengvinti pereinamąjį laikotarpį ir padėti geriau toleruoti produktą, nes šis procesas kiekvienam kūdikiui skirtingas. Jei turite kokių nors klausimų, prašome juos aptarti su sveikatos priežiūros specialistu.

Prašome atkreipti dėmesį, kad keičiant mišinį  į „Aptamil® Pepti SYNEO™“ pieno mišinį gali nežymiai pasikeisti išmatos – tai normalu. Dėl kūdikio maitinimo ir šio produkto naudojimo pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu.

„Aptamil® Pepti SYNEO™“ paruošimas

 1. Pirmasis žingsnis

  Svarbu tiksliai laikytis mišinio paruošimo instrukcijos. Mišinį ruoškite šviežiai, sumaitinkite iš karto, nevartokite likučių. Nešildykite mišinio mikrobangų krosnelėje. Šildymas gali sumažinti Bifidobacterium breve M16V naudą.

  Nusiplaukite rankas. Mišinio ruošimui naudokite tik švarius arba sterilizuotus indus.

 2. Antras žingsnis

  Užvirinkite geriamą vandenį ir ataušinkite iki 40 °C. Į buteliuką įpilkite lentelėje nurodytą vandens kiekį.

 3. Trečias žingsnis

  Mišinį dozuokite šaukšteliu, esančiu dėžutėje. Kaupą nubraukite švariu peiliu. Į buteliuką įberkite tikslų miltelių kiekį.

 4. Ketvirtas žingsnis

  Buteliuką užsukite ir laikant stačiai iš karto stipriai plakite 10 sekundžių arba kol ištirps milteliai.

 5. Penktas žingsnis

  Patikrinkite temperatūrą (turėtų būti 37 °C).

Svarbi pastaba!

Geriausias maistas kūdikiui yra motinos pienas. Mišinys vartojamas tik prižiūrint sveikatos priežiūros specialistams. Tik mitybos reguliavimui esant alergijai karvės pieno baltymams. Produktas nėra skirtas vartoti parenteriniu būdu. Netinka neišnešiotiems kūdikiams ar kūdikiams, turintiems imuninės sistemos sutrikimų.

Užduokite savo klausimą!

Mūsų ekspertai yra pasirengę padėti ir atsakyti į jūsų klausimus!

88 00 06 262