Kas keičiasi?

Mūsų mokslininkų komanda daugiau nei 50 metų tyrinėja ankstyvosios mitybos poreikius, kad suprastų, kaip geriausiai padėti kūdikiams vystytis.

Mūsų mokslinių atradimų įkvėpti, sukūrėme patentuotą mišinį. Keičiasi sudėtis ir Aptamil 2, 3, 4 sudėtyje nebebus pridėtinio palmių aliejaus ir bus naujas pakuotės dizainas. Mūsų naujos sudėties mišinys be pridėtinio palmių aliejaus skirtas tėvams, kurie renkasi produktus be šio ingrediento. Naujoje formulėje iš riebalų dalies pašalinome palmių aliejų, o jį pakeitėme įvairių augalinių aliejų mišiniu (didelę koncentraciją oleino rūgšties turintis saulėgrąžų aliejus, kokosų, rapsų, saulėgrąžų aliejai).

Be naujos sudėties, kurioje nėra pridėtinio palmių aliejaus, pasiūlysime patobulintą Aptamil 2, 3, 4 prekių ženklo dizainą. Jis padės rasti ir atpažinti mūsų prekės ženklą ir produktus bei leis lengviau orientuotis asortimento aprašymuose, pavyzdžiui, ieškant konkretaus amžiaus kūdikiui tinkamo mišinio.

 

Kada šie pasikeitimai įvyks?

Naujos sudėties ir dizaino pakuotės pasirodys lentynose nuo 2021 m. rugsėjo ir pamažu pakeis dabartines pakuotes.

Ar saugu pereiti prie naujų pieno mišinių vartojimo?

Galite saugiai pareiti prie mūsų naujausių pieno mišinių vartojimo. Rekomenduojame prie naujų mišinių pereiti palaipsniui, pridedant po 1 naujo mišinio buteliuką per dieną, kad per 6-8 dienas kūdikis visiškai priprastų prie naujos sudėties mišinių. Tai užtikrins švelnų ir laipsnišką perėjimą prie naujo mišinio. Kilus klausimų, aptarkite juos su savo sveikatos priežiūros specialistu.

Taip pat turėtumėte žinoti, kad išmatų konsistencijos pasikeitimai yra normalus reiškinys. Perėjus prie naujos sudėties mišinių, pastebėsite, jog kūdikio išmatos taps minkštesnės konsistencijos. Kilus abejonių, pasikonsultuokite su savo sveikatos priežiūros specialistu, kuris patars kūdikio maitinimo klausimais, įskaitant šio produkto vartojimą.

 

Ar keičiasi mišinio dozavimas? Koks jis? Kodėl?

Keičiasi Aptamil 4 mišinio dozavimas: norėdami paruošti 100 ml paruošto mišinio, 2 šaukštelius miltelių sumaišykite su 90 ml vandens. Anksčiau toks kiekis vandens buvo maišomas su 3 šaukšteliais. Taip yra todėl, kad naujoje pakuotėje rasite didesnį šaukštelį, tačiau bendras miltelių kiekis gaminant 100 ml paruošto mišinio reikšmingai nesikeičia; jis lygus 11 gramų ( dabar - 11,2 vietoje anksčiau buvusių 11,7).

Aptamil 2

Aptamil 3

Aptamil 4

Paruošimas Aptamil 2

 1. Pirmasis žingsnis

  Svarbu tiksliai laikytis mišinio paruošimo ir dozavimo instrukcijos. Mišinį ruoškite šviežiai. Nevartokite likučių. Nešildykite mišinio mikrobangų krosnelėje, nes galite perkaitinti.

  Nusiplaukite rankas. Mišinio ruošimui naudokite tik švarius arba sterilizuotus indus.

 2. Antras žingsnis

  Užvirinkite geriamą vandenį ir ataušinkite iki 40 °C. Į buteliuką įpilkite lentelėje nurodytą vandens kiekį.

 3. Trečias žingsnis

  Mišinį dozuokite tik dozavimo šaukšteliu, esančiu dėžutėje. Kaupą nubraukite specialia pakuotėje esančia juostele. Į buteliuką įberkite tikslų miltelių kiekį.

 4. Ketvirtas žingsnis

  Buteliuką užsukite ir laikant stačiai iš karto stipriai plakite 10 sekundžių arba kol ištirps milteliai.

 5. Penktas žingsnis

  Patikrinkite temperatūrą (turėtų būti ~37 °C).

Paruošimas Aptamil 3, 4

 1. Pirmasis žingsnis

  Jūsų vaiko sveikatai yra svarbu tiksliai laikytis pieno gėrimo paruošimo ir dozavimo instrukcijų. Pieno gėrimą visada ruoškite šviežiai. Pakartotinai nevartokite pieno likučių. Nešildykite pieno gėrimo mikrobangų krosnelėje, nes galite perkaitinti.

  Nusiplaukite rankas. Naudokite tik švarius arba sterilizuotus indus.

 2. Antras žingsnis

  Užvirinkite geriamą vandenį ir ataušinkite iki 40 °C. Į maitinimo puodelį įpilkite lentelėje nurodytą vandens kiekį.

 3. Trečias žingsnis

  Miltelius dozuokite tik dozavimo šaukšteliu, esančiu dėžutėje. Kaupą nubraukite specialia pakuotėje esančia juostele. Į vandenį įberkite nurodytą skaičių dozavimo šaukštelių.

 4. Ketvirtas žingsnis

  Maitinimo puodelyje esantį turinį išmaišykite švariu šaukštu, kad vandenyje ištirptų milteliai.

 5. Penktas žingsnis

  Patikrinkite pieno gėrimo temperatūrą (turėtų būti ~37 °C).

Jums skirta pakuotė

Spustelėkite, kad uždarytumėte

Papildoma apsauga nuo užteršimo ir išsipylimų.

Vienoje rankoje laikyti patogus dizainas

Kai kitoje yra jūsų kūdikis.

Matavimo juostelė

Kad paimtumėte būtent tiek, kiek reikia.

Svarbios nuorodos!

Geriausias maistas kūdikiui yra motinos pienas. Produktas turėtų būti vartojamas laikantis sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų.

Užduokite savo klausimą

Mūsų ekspertai yra pasirengę padėti ir atsakyti į jūsų klausimus.

880006262