„Kindermilch“ pieno gėrimas:
kada ir kaip dažnai duoti?

„Kindermilch“ pieno gėrimas: kada ir kaip dažnai duoti?

Pirmaisiais – trečiaisiais gyvenimo metais mažylio organizmas vystosi sparčiausiai. Svarbu, kad vaikas šiuo metu gautų pakankamai reikalingų maistinių medžiagų. Naudingus ir visiems suprantamus patarimus apie optimaliai subalansuotą mažylių mitybą galime rasti maisto piramidėje. Nepaisant to, kasdienė mūsų vaikų mityba nepakankamai aprūpina organizmą tokiomis medžiagomis kaip geležis, vitaminas D, jodas. Vidutiniškai su kasdieniu maistu vaikai gauna tik 51 proc. rekomenduojamo jodo kiekio  bei vos 6 proc. vitamino D kiekio.  

Kuo vertingas mūsų pieno gėrimas pradėjusiems vaikščioti mažyliams?

„Kindermilch“ pieno gėrimas aprūpina mažylių organizmą vertingomis maistinėmis medžiagomis.  Mažylis, dar nevalgantis kartu su šeima, gauna reikiamą kiekį tokių mikroelementų kaip jodas ir geležis.

„Kindermilch“ pieno gėrimas – kada ir kaip dažnai duoti?

Mitybos ekspertai sutinka, kad maždaug 3 porcijos pieno ir pieno produktų per dieną (maždaug 300–330 ml) yra svarbi subalansuotos mitybos dalis. Visaverčiai pusryčiai svarbūs Jūsų mažylio geros dienos pradžiai. „Aptamil 3 Kindermilch“ vaikams skirtas pienas tam tinka tobulai.

Antra stiklinė „Aptamil 3 Kindermilch“ pieno gėrimo – geras sprendimas pavakariams. Taip pat galite duoti savo mažyliui pieno gėrimo tarp valgymų ar vakarienės metu. Pratinkite savo mažylį „Kindermilch“ pieno gėrimą gerti iš puodelio. 

Aukštos kokybės pieno gėrimas aprūpina Jūsų mažylio organizmą reikalingomis maistinėmis medžiagomis vystymuisi ir augimui. Pasirūpoinkite jau šiandieną, kad Jūsų vaikas augtų sveikas.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt