LCP

LCP

Daugelis šiandieninių tyrimų įrodė ilgos grandinės polinesočiųjų riebalų rūgščių (LCP) svarbą ankstyvojo amžiaus vaikų vystymuisi. Nutricia pateikė LCP standartą kūdikių pieno mišiniams.

Jau daugiau nei 40 metų Nutricia tiria sudedamąsias motinos pieno dalis ir jų sąveiką. Tyrimų metu atrandama vis naujų motinos pieno sudėtinių dalių vienam tikslui pasiekti: atkartoti motinos pieno sudėtį. Vienas iš tyrimo rezultatų buvo LCP atradimas. Kūdikiams skirtų mišinių papildymas ilgos grandinės polinesočiosiomis riebalų rūgštimis buvo novatoriškas pasiekimas.

Kas yra LCP?

LCP, ilgos grandinės polinesočiosios riebalų rūgštys, yra svarbus motinos pieno komponentas, labai reikalingas kūdikio smegenų ir regos vystymuisi.

LCP – svarbi MP sudėtinė dalis

1990-aisiais Nutricia buvo pirmoji pasaulyje,  sukūrusi ilgos grandinės polinesočiųjų riebalų rūgščių (LCP) mišinį,  skirtą kūdikių mišiniams papildyti. LCP yra svarbus motinos pieno komponentas, atliekantis svarbų vaidmenį vystantis smegenims, nervų sistemai ir regai. Vaikai, gaunantys pakankamai LCP, vėliau demonstruoja geresnius kognityvinius gebėjimus ir sėkmingiau apdoroja vizualinius vaizdus. 

Tai pastaraisiais metais įrodyta daugybės mokslinių tyrimų.

Moteris nėštumo metu valgydama riebią jūros žuvį, pavyzdžiui, silkę arba skumbrę, gali teigiamai paveikti savo kūdikio smegenų vystymąsi. Pirmaisiais vaiko gyvenimo mėnesiais svarbios yra ir polinesočiosios riebalų rūgštys DHA (dokozaheksaeno rūgštis), esančios žuvyje. Jos būtinos Jūsų vaiko smegenų ir regos vystymuisi. Iš tiesų, LCP kiekis smegenų ir stuburo smegenų ląstelių membranose bei tinklainėje yra ypač didelis.

Vis dėlto, Jūsų kūdikis negali pasigaminti pakankamo LCP. Gamta pasiūlė tam puikų sprendimą: motinos piene yra tiek LCP, kad Jūsų vaikas gautų jų pakankamai. Taigi, maitinamas krūtimi Jūsų kūdikis gauna viską, kas jam reikalinga.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt