Reguliari mankšta - imuninės sistemos stiprinimas

Vaiko dienos aktyvios, kuomet jis bėgioja, atlieka mažylių gimnastiką ar žaidžia futbolą su mama ar tėčiu. Kai kurie mano, kad mankšta silpnina imuninę sistemą, tačiau tai mitas! Iš tiesų reguliari mankšta palaiko imuninę sistemą ir paruošia vaiko organizmą atremti bakterijas, su kuriomis jis gali susidurti.

Vaikui mankštinantis spartėja ląstelių apykaita ir skatinama imuninės sistemos ląstelių gamyba. Pastarosios itin svarbios saugant jūsų vaiką nuo virusų ir patogeninių bakterijų.

Smagi veikla - puiki mankšta

Kasdienė mankšta itin naudinga tiek vaikų, tiek tėvų sveikatai! Štai keturios nesudėtingos ir smagios idėjos, kurias galite lengvai įtraukti į savo kasdienius planus: 

  1. Trumpas pasivaikščiojimas. Yra daugybė būdų, kaip pasivaikščiojimą padaryti smagesnį, pavyzdžiui, rinkti kankorėžius ar lapus, skinti gėles, stebėti vabzdžius ar žaisti klasikinį žaidimą „Aš matau“.

  2. Gaudynės. Šis linksmas žaidimas yra puikus bėgiojimo pratimas.

  3. Žaidimų aikštelė. Tai puiki vieta sportuoti! Vaikas gali laipioti, suptis ar čiuožinėti nuo čiuožyklos.

  4. Šokiai. Pasileiskite muziką ir pajudėkite drauge! Šokti ne tik linksma ir smagu, bet tuo pačiu klausydamiesi muzikos lavinate pažintinius įgudžius. Dviguba nauda!

Saugumo sumetimais, besimankštindami visada stebėkite vaiką ir laikykitės tuo metu galiojančių COVID-19 reikalavimų.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt