Ruoškite juos ateičiai: ištvermingus ir turinčius stiprią imuninę sistemą

Pasaulis, į kurį ateina mūsų vaikai, nuolatos vystosi ir kinta. Jie susidurs su daug galimybių, tačiau ir su daugiau sunkumų. Todėl mūsų mažųjų ištvermė turi būti vystoma nuo pat pradžių –jiems tai bus naudinga visą gyvenimą.

Kodėl ištvermė yra tokia svarbi?

Ištvermė leis mūsų vaikams savarankiškai ir lanksčiai susitvarkyti su ateities patirtimi. Mūsų laikais šis sugebėjimas svarbesnis nei bet kada. Pasaulis nuolatos keičiasi ir mes nežinome, su kokiais sunkumais mūsų vaikams teks susidurti ateityje. Pasirūpinę vaiko ištvermės lavinamu užtikrinsite, kad jis nesusidurs su sunkumais dabar ir tolimesniame gyvenime.

Kaip nuo pat pradžių lavinti savo vaiko ištvermę?

Geriausia leisti savo vaikui tyrinėti pasaulį ir gauti daug patirties nuo pat pirmosios dienos.  Su kiekviena patirtimi vaiko ištvermė didėja ir išlieka visą gyvenimą. Ištvermė ugdoma labai paprastu ciklu: kiekviena patirtis dar labiau išugdo ištvermę. Nuo pirmosios kūdikio plaukimo pamokos iki pirmojo vaiko kalnų žygio – kiekvienas ankstyvas kontaktas su žmonėmis ir aplinka padeda didinti ištvermę.

Galbūt šiandien jūsų vaikas pirmą kartą žaidžia sniege, susipažįsta su žiemišku oru ir aplinka bei leidžia vertingą laiką gryname ore. Vėliau jūsų vaiko ištvermę sustiprins tokių bendrų nuotykių kaip ekskursijos ir žygiai bet kokiu oru patirtys. Pamažu, su kiekvienu iššūkiu jūsų vaiko ištvermė stiprės.

Imuninė sistema: svarbi ankstyvoms patirtims

Svarbus ištvermės ugdymo pagrindas yra sveika imuninė sistema: ji iš vidaus paruošia  jūsų vaiką vertingoms patirtims su išoriniu pasauliu.

Iš karto gimimo jūsų kūdikio imuninė sistema yra nesubrendusi. Žmogaus imuninė sistema vystosi visą gyvenimą, ji treniruojasi ir mokosi, nes netgi stipri kūno apsauga iš pradžių būna labai silpna. Vis dėlto, pagrindiniai imuninės sistemos aspektai susiformuoja iki 3 gimtadienio. Per šį laiką subalansuota ir sveika mityba jūsų vaikui suteiks visas maisto medžiagas, reikalingas optimaliam jo imuninės sistemos vystymuisi – imunitetas formuosis susidūrus su kitais vaikais arba su šalčiu ir purvu. Šias patirtis gausite kartu žaisdami ir sportuodami gryname ore netgi tada, kai šalta arba drėgna bei natūralioje, ne per daug sterilioje aplinkoje.

Mityba yra labai svarbi imuninei sistemai

Mityba atlieka imuninės sistemos vystymuisi labai svarbų vaidmenį. Nuolatinis vertingų maisto medžiagų, tokių kaip vitaminai A, C, ir D, užtikrinimas yra būtinas siekiant suformuoti sveiką imuninę sistemą. Tik stiprią imuninę sistemą turintis vaikas bus pasiruošęs atrasti pasaulį.

Aptamil 2 ir growing-up pienas yra pagamintas remiantis 40 metų patirtimi ir savo unikalia sudėtimi papildo subalansuotą mitybą. Jame  yra vitaminų A, C ir D, kurie natūraliai prisideda prie sveikos imuninės sistemos vystymosi.

Kai vaikų imuninė sistema stipri, tėvai nesijaudina ir leidžia savo vaikui tyrinėti pasaulį bei ugdyti savo ištvermę. Aptamil padeda tėvams vaikus paruošti ateičiai geriausiai, kaip tai įmanoma.

Nemokamas mamos telefonas:
880006262
Arba parašykite el.paštas info@aptaclub.lt