Patentuotas naujos kartos mišinys – Aptamil® 2 Pronutra®-ADVANCE

Jau 40 metų įkvėpti motinos pieno ir kūdikių poreikių atliekame novatoriškus mokslinius tyrimus. Tai mums leido sukurti patobulintą naujos kartos „Aptamil® 2” tolesnio maitinimo mišinį. Tai vienintelis mišinys su „Pronutra®-ADVANCE“ – mūsų unikaliu maistinių medžiagų deriniu, įskaitant 3'GL HMO (motinos pieno oligosacharidus), kurie sukuriami mūsų unikalaus proceso metu. HMO natūraliai randami motinos pieno sudėtyje. „Aptamil® 2 Pronutra®-ADVANCE“ specialiai sukurtas, kad būtų patenkinti jūsų kūdikio mitybos poreikiai.


Taip pat  yra naujas, modernus pakuotės dizainas. Norėdami sužinoti daugiau, žr. skyrių - Mūsų produktai.
 

40 metų trukę tyrimai, įkvėpti motinos pieno, siekiant patenkinti kūdikių poreikius, mums leido sukurti naujos kartos mišinį, kuriame yra:

  • mūsų patentuoti oligosacharidai GOS/FOS
  • LCP (ilgos grandinės polinesočiosios riebalų rūgštys) derinys, 
  • HMO 3‘GL (motinos pieno 3 -galaktozilaktozės oligosacharidai), 
  • svarbiausi vitaminai C ir D*
     

Skaiduliniai oligosacharidai GOS/FOS yra patentuotas galaktooligosacharidų ir fruktooligosacharidų junginys, kuris yra maistas gerosioms bakterijoms kūdikių žarnyne. LCP derinys - tai Omega 3 (DHA)* ir Omega 6 (AA). Šios riebalų rūgštys padeda palaikyti normalų kūdikio regos vystymąsi ir prisideda prie jo smegenų ir nervų audinio vystymosi. HMO 3‘GL sukuriami mūsų unikalaus proceso metu. Identiška struktūra motinos piene randamiems 3‘GL. Motinos pieno oligosacharidai atlieka esminį vaidmenį vystantis sveikai jūsų kūdikio imuninei sistemai veikdami per žarnyną (jame yra apie 70–80 % imuninių ląstelių). Vitaminai C ir D* - padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

* Pagal teisės aktų reikalavimus.HMO – motinos pieno oligosacharidai

Motinos pienas yra itin sudėtingas darinys. Jį sudaro daugybė skirtingų maistinių ir biologiškai aktyvių medžiagų, kurie visi kartu užtikrina sveiką Jūsų kūdikio augimą, imunitetą bei žarnyno ir smegenų vystymąsi. Viena tokių medžiagų yra motinos pieno oligosacharidai (HMO). Daugiau skaitykite čia, norėdami sužinoti, kas tie HMO ir kokį svarbų vaidmenį jie atlieka jūsų augančio kūdikio mityboje.

 

 

Mišinio paruošimas

pagatavosana1

Nusiplaukite rankas. Mišinio ruošimui naudokite tik švarius arba sterilizuotus indus.

pagatavosana2

Užvirinkite geriamą vandenį ir ataušinkite iki 40°C.

pagatavosana3

Mišinį dozuokite tik dozavimo šaukšteliu, esančiu dėžutėje. Kaupą nubraukite specialia pakuotėje esančia juostele.

pagatavosana4

Į buteliuką įberkite tikslų miltelių kiekį.

pagatavosana5

Buteliuką užsukite ir laikant stačiai iš karto stipriai plakite 10 sekundžių arba kol ištirps milteliai.

pagatavosana6

Patikrinkite temperatūrą (turėtų būti 37°C). Laikymo sąlygos: skardinę uždarykite ir laikykite sausoje vietoje (nuo 5 iki 25°C). Atidarytą pakuotę suvartokite per 4 savaites. Supakuota naudojant apsaugines dujas.

 

 

 Kaip pakeisti?

Būkite tikri, kad galite saugiai pereiti prie naujojo pieno mišinio. Pereinant prie naujų mišinių kai kuriems kūdikiams reikia daugiau laiko prisitaikyti, nes gali šiek tiek pasikeisti virškinimas, tačiau tai turėtų pasireikšti minimaliai ir laikinai. Naujojo mišinio sudėtis yra patentuota mūsų sudedamųjų dalių derinio ir unikalaus naujo proceso kombinacija. Atliktais klinikiniais tyrimais įrodyta, kad kūdikiai šį pieno mišinį gerai toleruoja ir prie jo pereiti – saugu. Mes parengėme paprastą maitinimo režimą, kuris padės Jums pereiti prie naujojo mišinio. Patariame palaipsniškai po vieną maitinimą per dieną įprastai vartojamą mišinį keisti naujuoju „Aptamil® 2 Pronutra®-ADVANCE“ mišiniu – geriausiai tai pradėti daryti dienos metu. Jūsų gydytojas gali patarti kitą perėjimo būdą ir laiką Jūsų kūdikiui. Kai kuriems kūdikiams gali reikėti daugiau laiko, kad prisitaikyti prie naujojo mišinio. Tai gali užtrukti iki savaitės. Prieš pradėdami vartoti pieno mišinį visada pasitarkite su savo gydytoju.

Rekomenduojamas maitinimų režimas*

 

Maitinimas

1.

2.

3.

4.

5.

1 diena

2 diena

3 diena

4 diena

5 diena

įprastas pieno mišinys

naujas pieno mišinys

* pagal įprastą kūdikio iki 3 mėn. amžiaus maitinimo režimą.Mūsų produktai

Aptamil® 1, 800g

Pradinio maitinimo pieno mišinys kūdikiams nuo gimimo. „NUTRICIA“ turi daugiau nei 120 metų patirties kūdikių mitybos srityje. Mūsų puiki komanda, kurią sudaro daugiau nei 500 mokslininkų ir specialistų, jau 40 metų vykdo novatoriškus tyrimus.

Savo tyrimų pagrindu galėjome sukurti pieno mišinį „Aptamil® Pronutra®-ADVANCE“. Jis yra specialiai pritaikytas jūsų kūdikio mitybos poreikiams tenkinti kiekvienu jo vystymosi etapu.

Vienintelė formulė „Pronutra®-ADVANCE“, kurioje mūsų unikalus sudedamųjų dalių mišinys suderintas su pažangiu kūdikiams kūrimo procesu.

* Sudėtyje yra dokozaheksaeno rūgšties (DHR) laikantis pagal teisės aktus visiems pradinio maitinimo kūdikių mišiniams taikomo reikalavimo.

 

Aptamil® 2, 800g

Tolesnio maitinimo pieno mišinys kūdikiams nuo 6 mėn. „NUTRICIA“ turi daugiau nei 120 metų patirties kūdikių mitybos srityje. Mūsų puiki komanda, kurią sudaro daugiau nei 500 mokslininkų ir specialistų, jau 40 metų vykdo novatoriškus tyrimus. Savo tyrimų pagrindu galėjome sukurti pieno mišinį „Aptamil® 2 Pronutra®-ADVANCE“. Jis yra specialiai pritaikytas jūsų kūdikio mitybos poreikiams tenkinti kiekvienu jo vystymosi etapu.

 
 

Aptamil® 3, 800g

Pieno gėrimas vaikams nuo 1 metų.

„NUTRICIA“ turi daugiau nei 120 metų patirties kūdikių mitybos srityje. Mūsų puiki komanda, kurią sudaro daugiau nei 500 mokslininkų ir specialistų, jau 40 metų vykdo novatoriškus tyrimus. Savo tyrimų pagrindu galėjome sukurti pieno mišinį „Aptamil“® 3 su „Pronutra®-ADVANCE“. Jis yra specialiai pritaikytas jūsų kūdikio mitybos poreikiams tenkinti kiekvienu jo vystymosi etapu.

 Klauskite mūsų!

880006262
info@aptaclub.lt