Apie Nutricia

Jau daugiau kaip 100 metų „Nutricia“ lyderiauja kūdikių mitybos inovacijų srityje. Įmonė buvo įsteigta 1896 metais, su tikslu šviesti tėvus ir sveikatos apsaugos specialistus, o taip pat gerinti kūdikių maitinimo kokybę ankstyvuoju gyvenimo laikotarpiu. „Nutricia“ pirmauja klinikiniuose tyrimuose ir svarbiuose atradimuose, kurie yra labai svarbūs kūdikių sveikam smegenų ir imuninės sistemos vystymuisi.

„Nutricia“ vykdo mokslinius tyrimus ir gamina kokybiškus produktus. Čia dirba žmonės, kurie, kaip ir bendrovė, atsakingai stebi, kad gerėtų vaikų ir mamų, naudojančių mūsų produktus, sveikata. Mes diegiame inovacijas, kad užtikrintume kokybišką mitybą pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais.

Nuo 2007 metų „Nutricia“ yra „Danone“ grupės dalis. „Danone“ – pasaulinės sveikos mitybos srities lyderė. Sukurtas globalus tinklas ir stambūs tyrimo centrai Nyderlanduose ir Singapūre, vienija bendram darbui daugiau kaip 300 mokslininkų ir technologų. „Nutricia“ visas savo pastangas kreipia į kokybišką mitybą ankstyvuoju gyvenimo laikotarpiu. Veikiant globaliam tinklui, bendradarbiaujame su pasaulinio masto ekspertais, ligoninėmis ir universitetais ir užtikriname, kad mūsų klinikiniai tyrimai ir vystymasis atlieptų vietines rinkas ir jų paklausą.

Danone Ethics www.danoneethicsline.com

Kontaktinis asmuo:
Susanne Knittel
Ryšių su visuomene vadovė Baltijos šalims
+49 (0) 160 97243025
susanne.knittel@danone.com

 

Registruokis į „Aptaclub“ klubą

Registruokis į „Aptaclub“ klubą, kad gautum naujausią ir naudingiausią informaciją apie „Aptamil“ produktus, akcijas, renginius ir ypatingus pasiūlymus!

 

Registruotis

 

LTD NUTRICIA, ADRESAS
J.Jasinskio g. 10, LT-01112, Vilnius
NEMOKAMAS MAMOS TELEFONAS:
88 00 06 262
ELEKTRONINIS PAŠTAS